Zwyciężamy w Turnieju o Puchar Prezesa PZNP

Nasza drużyna prowadzona przez trenera Mateusza wygrała turniej eliminacyjny o Puchar Prezesa PZNP na szczeblu powiatu. Eliminacje powiatowe prowadzone były dwuetapowo. W pierwszym etapie eliminacyjnym udział wzięło 12 drużyn które podzielone były na 3 grupy. Nasza szkółka została przydzielona do grupy C gdzie rywalizowała z UKS Elita Brzesko, AP Champions Brzesko, Football Academy turniej odbył się w Borzęcinie Górnym w poniedziałek 30 grudnia.

AP Champions Brzesko – UKS Orlik Dębno 2:3
Football Academy Brzesko – UKS Orlik Dębno 0:0
UKS Orlik Dębno –
UKS Elita Brzesko 4:3

Turniej finałowy rozegraliśmy 3 stycznia w hali sportowej przy PSP nr3 w Brzesku.

Do finałów awansowały 4 drużyny , trzech zwycięzców eliminacji oraz najlepsza drużyna z drugiego miejsca. Jak się później okazało jedna z drużyn nie dojechała.
W finałach mierzyliśmy się z Olimpijczykiem Szczurowa oraz Okocimskim Brzesko.
O końcowym awansie decydował bezpośredni pojedynek z Okocimskim Brzesko dlatego że podobnie jak my Okocimski wygrał mecz z Olimpijczykiem.
Mecz z Okocimskim był bardzo zacięty zakończył się dla nas „zwycięskim” remisem, gdyż okazaliśmy się lepsi w całym turnieju o jedną bramkę i dzięki temu awansowaliśmy do finałów rejonowych w Tarnowie które odbędą się 12 stycznia 2020r.
 

Gratulacje dla drużyny rocznika 2009 która kończy i rozpoczyna rok sukcesem.
Dodać należy że w turnieju wystąpiło trzech zawodników z rocznika 2010.

Oby tak dalej !


KADRA: Filip Imioło, Michał Rosegnal, Jakub Borowiec, Kacper Grzyb, Szymon Biliński, Karol Bryl, Jakub Bodura, Rafał Ptaszek. Trener: Mateusz Borowiec