Zakończenie sezonu roczniki 2010 i 2011

Zakończenie sezonu 2018/2019 dla żaków.

Turniej zostanie rozegrany na głównym boisku Orła Dębno. Podczas trwania rozgrywek na płycie boiska nie mogą przebywać rodzice i inne osoby bez upoważnienia organizatora !!!

Po raz pierwszy zakończenie sezonu zaplanowane zostało na dwa dni. 21 czerwca w piątek turniej rozegrają żaki. Na trzech boiskach odbędą się trzy oddzielne turnieje. Wszystkie grupy zagrają systemem każdy z każdym mecz będzie trwał 18 minut.
W turnieju obowiązują przepisy PZPN (unifikacja).

Nasze zaproszenie na turniej kończący sezon przyjęły drużyny AP ELITA Brzesko, Westovia Tarnów oraz Jastrząb Łoniowa oprócz nich zgrają wszystkie drużyny z naszych oddziałów: Dębno, Porąbka Uszewska, Maszkienice, Biadoliny, Łysa Góra.

21 czerwca piątek
godzina 17.00 ŻAKI - roczniki 2010 i 2011 

Turniej  grupa I - boisko 1
ORLIK Dębno gr. Porbka Uszewska
ORLIK Dębno gr. Dębno r.2010
AP ELITA Brzesko
Westovia Tarnów

Turniej grupa II - boisko 2
ORLIK Dębno gr. Dębno 2011
Jastrząb Łoniowa
AP ELITA Brzesko
ORLIK Dębno gr. Dębno 2011

Turniej grupa III - boisko 3
ORLIK Dębno gr.
ORLIK Dębno gr. Maszkienice
ORLIK Dębno gr. Biadoliny
ORLIK Dębno gr. Łysa Góra

W sobotę prowadzone będą rozgrywki dla skrzatów r. 2012 i młodsi oraz orlików i młodzików na ten dzień zapraszamy również żaków. Oprócz dopingowania młodszych i starszych kolegów będzie można pobawić się na dmuchańcach, podobnie jak w ubiegłym roku do dyspozycji dzieci będzie zjeżdżalnia, zamek oraz bramka celnościowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z rodzinami.

Turniej jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz Gminę Dębno.