Zakończenie rozgrywek Brzeskiej Ligi Halowej - żaki

Zakończyły się również rozgrywki żaków w Brzeskiej Lidze Halowej. W ostatniej rundzie udział brały dwie nasze drużyny. W turnieju rozegranym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych grała drużyna składająca się w większości z chłopców grupa Dębno z rocznika 2011 wzmocniona przez Julkę. W drugim turnieju rozegranym w niedzielę grali zawodnicy z grupy Porąbka Uszewska.

Żaki grupa H Finałowy turniej był naszym najlepszym jaki rozegraliśmy w rozgrywkach Brzeskiej Ligi w grupie H - wszystkie mecze graliśmy na pełnym zaangażowaniu i pomimo dwóch porażek śmiało można powiedzieć że drużyna zagrała na dobrym poziomie.
wyniki:
UKS Elita 2010 – UKS Orlik 5:0
UKS Orlik – Jastrząb 3:1
UKS Orlik – Iva II 0:2
UKS Orlik - AP CAN-PACK Okocimski II 2011 2:1
Skład drużyny: Julia Skokoń, Adam Fikas, Samuel Hajduk, Marcin Kliś, Michał Imioło, Sergiusz Sworniowski. Trener Mikołaj Gurgul.

Galeria grupa H

Grupa E

wyniki:

UKS Orlik II – Iva 1:4
UKS Elita II 2011 – UKS Orlik II 0:3
UKS Orlik II – Piast 0:1

Skład drużyny:

Wiktor Kruczyński, Szymon Gałek, Kamila Kukla, Bartłomiej Pabian, Wiktor Łazarz, Wiktor Szostak, Martyna Batko, Nikodem Gajda, Igor Mizera, Nikola Sołtys, Trener: Tomasz Gurgul.

Gratulacje !

Galeria grupa E