Wyjazd na mecz Wisły - Informacje

Zainteresowanie wyjazdem na mecz przerosło nasze oczekiwanie mamy ponad 100 osób dzieci i opiekunów w związku z czym przedstawiamy kilka informacji organizacyjnych.

Zbiórka uczestników wyjazdu o godzinie 15:15 na parkingu przed kościołem w Dębnie. Uczestnicy przydzieleni zostaną do autobusów według tego w jakich oddziałach trenują dzieci - autobus pierwszy (grupy Dębno i Porąbka Uszewska), autobus drugi (Biadoliny, Maszkienice, Łysa Góra).

Wyjazd o godzinie 15:30

Po przyjeździe na parking przed stadionem wszyscy otrzymają bilety wstępu (które musimy odebrać przed meczem).
W grupie przejdziemy do bramek wejściowych.

Na stadion nie zabieramy niepotrzebnym przedmiotów. Szczegółowy regulamin stadionu tutaj

Obiekt jest otwarty, kryty - należy się ciepło ubrać (pogoda ma nam sprzyjać ok +14). Pod trybuną znajduje się hol gdzie można coś zjeść i wypić ciepły napój oraz zakupić pamiątki Wisły Kraków. Liczymy na to że w przerwie meczu pojawi się tam również któryś z zawodników Wisły.

Mecz odbędzie się o godzinie 18:00.

Po zakończonym meczu pozostajemy na obiekcie ok. 15min. Po przeliczeniu uczestników w grupie udajemy się do autokarów.

Planowany powrót to ok godziny 21:30 - 22:00