Tymbark - eliminacje gminne

Terminy eliminacji Gminnych.

5 i 12 stycznia planowane są rozgrywki w ramach eliminacji do turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku.

5 stycznia godz. 9:30 - eliminacje rozegramy w kategorii U-8 roczniki 2011 i 2012 ( Aby dzieci z rocznika 2012 mogły wziąć udział w turnieju muszą spełnić warunek §4 pkt.10 "Każdy zawodnik biorący udział w Turnieju musi być uczniem szkoły podstawowej lub oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej").

- w tej kategorii do rozgrywek wystawimy 4 drużyny.

12 stycznia godzina 9:00 - eliminacje rozegramy w kategorii U-10 roczniki 2010 i 2009

 - w tej kategorii do rozgrywek wystawimy 4 drużyny:

UKS Orlik gr. Porąbka, UKS Orlik gr. Dębno I, UKS Orlik gr. Dębno II, UKS Orlik gr. Biadolimy/Maszkienice

12 stycznia od godziny 11:00 odbędą się również eliminacje w kategorii U-12 roczniki 2008 i 2007 w których nasi podopieczni będą reprezentować swoje szkoły. ( Związane jest to z ty że część dzieci zgłoszonych jest do rozgrywek w LKS co uniemożliwia grę w tym turnieju w UKS ).

Osoby powołane na turniej otrzymają informację sms od trenera.

Każdy z uczestników musi posiadać zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w turnieju - Formularz zgody

Regulamin turnieju dostępny jest TUTAJ