Turnieje Styczeń 2019 - harmonogram

Styczeń zapowiada się ciekawie a to za sprawą rozgrywek które po raz pierwszy organizuje Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku. Brzeska Liga Halowa to rozgrywki dla skrzatów, żaków i orlików. Szkółka Piłkarska UKS Orlik Dębno zgłosiła po dwie drużyny do każdej kategorii.

I runda rozgrywek eliminacje zostaną rozegrane jeszcze w styczniu, druga w której zespoły zostaną podzielone według poziomu umiejętności  w lutym.
W tym miesiącu czekają nas jeszcze rozgrywki w ramach Turnieju o Puchar Tymbarku oraz turniej rocznika 2008
w Skrzyszowie.

TURNIEJE STYCZEŃ - UKS ORLIK DĘBNO

Dzień

12 stycznia Sobota

Kategoria miejsce godzina

ORLIK I gr. Maszkienice / Biadoliny trener Tomasz Świerczek
I runda – miejsce zawodów: hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku,
ul. Okulickiego 2

godzina 9:00

ORLIKI II gr. Porąbka Uszewska/ Dębno trener Krzysztof Smoleń
I runda – miejsce zawodów: hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku,
ul. Okulickiego 2

godzina 13:00

ŻAKI II gr. Porąbka Uszewska trener Tomasz Gurgul
I runda – miejsce zawodów: hala Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie
godzina 16:30

SKRZATY I i II trener Klaudia Gajdur

I runda – miejsce zawodów: hala Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojniku

godzina 12:00

Turniej Tymbark U-10 grupa Dębno I, Dębno II, Porąbka Uszewska.
trenerzy Tomasz Gurgul, Mikołaj Gurgul, Mateusz Borowiec - godzina 9:00

Turniej Tymbark U-12 szkoły podstawowe - godzina 11:00

Dzień

19 stycznia Sobota

Kategoria miejsce godzina

ORLIK I gr. Łysa Góra trener Patryk Ogar
II runda – miejsce zawodów: hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku,
ul. Okulickiego 2

godzina 9:00

ŻAKI II gr. Porąbka Uszewska trener Mikołaj Gurgul

I runda – miejsce zawodów: hala Szkoły Podstawowej w Szczurowej

godzina 9:00

ŻAKI I 2010 /r.2011 gr. Dębno r. 2011 trener Mikołaj Gurgul

I runda – miejsce zawodów: hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku,
ul. Okulickiego 2

godzina 15:00

SKRZATY I i II trener Mikołaj Gurgul

II runda – miejsce zawodów: hala Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojniku

godzina 11:00

Rocznik 2008 Turniej w Skrzyszowie Trener Mateusz Borowiec

Dzień

26 stycznia Sobota

Kategoria miejsce godzina

ORLIKI II gr. Dębno trener Mateusz Borowiec
II runda – miejsce zawodów: hala Szkoły Podstawowej w Szczurowej
godzina 9:00

ŻAKI I gr. Maszkienice / Biadoliny trener Tomasz Świerczek

II runda – miejsce zawodów: hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku,
ul. Okulickiego 2

godzina 11:00