Turniej rocznika 2010 w Dąbrowie Tarnowskiej

21 grudnia reprezentacja Szkółki Piłkarskiej UKS Orlik Dębno uczestniczyła w turnieju rocznika 2010 w Dąbrowie Tarnowskiej. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym na powiększonym placu i bramkach 5x2. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, w każdej drużynie wybrano najlepszego zawodnika ,drużyny otrzymały pamiątkowe puchary a dzieci paczki mikołajowe.
Wyniki:

AP English Football Zakliczyn vs. UKS ORLIK DĘBNO 3-2
AP Wierzchosławice II vs. UKS ORLIK DĘBNO 0-15
UKS ORLIK DĘBNO vs. Legion Pilzno 5-1
UKS ORLIK DĘBNO vs. AP Wierzchosławice I 6-0
MLKS Dabrowa Tarnowska vs. UKS ORLIK DEBNO1-6
FA Dabrowa Tarnowska vs. UKS ORLIK DEBNO 3-2
UKS ORLIK DĘBNO vs. ABC Bochnia 4-1

Kadra: Wiktor Szostak, Jakub Bodura, Karol Bryl, Michał Imioło, Adam Fikas, Igor Mizera, Nikola Sołtys, Nikodem Gajda. Trener Mateusz Borowiec

Gratulacje dla naszej drużyny.