Turniej Mikołajkowy żaków i skrzatów

1grudnia 2018r. odbył się Turniej Mikołajkowy dla dzieci trenujących w naszej szkółce w kategorii żak i skrzat.

W kategorii żak udział wzięło 7 drużyn: Dębno 2010, Dębno 2011, Porąbka Uszewska I, Porąbka Uszewska II, Maszkienice, Biadoliny oraz Łysa Góra.
Turniej był formą sprawdzenia umiejętności na tle innych grup, dla każdego wygrana była ważna. Widać było duże zaangażowanie u dzieci. Najlepiej poradziła sobie drużyna reprezentująca grupę Porąbka Uszewska która wygrała  wszystkie swoje mecze.

W kategorii skrzatów udział wzięły dzieci z czterech oddziałów: Dębno, Łysa Góra, Biadoliny i Maszkienice. Po podzieleniu na 10 drużyn rozegraliśmy turnieje w dwóch grupach. W tej kategorii wyniki nie były zapisywane.

Po każdym z turniejów dzieci otrzymały upominki od Świętego Mikołaja były to słodycze i nowe bidony z herbem naszej szkółki.

Galeria skrzaty

Galeria żaki