Turniej halowy w Skrzyszowie rocznik 2011

Nasza szkółka wzięła udział w turnieju w Skrzyszowie dla rocznika 2011. Turniej miał charakter towarzyski, zasady turnieju zbliżone były do rozgrywek futsalowych. Nowością dla nas było rozgrywanie meczów piłką futsalową która wyraźnie sprawiała nam trochę problemów. W turnieju wzięły udział drużyny:
- LUKS SKRZYSZOW
- WESTOVIA TARNÓW
- MKS TARNOVIA TARNÓW
- WIERZCHOSLAWICE/OSTROW
- PRADNICZANKA KRAKOW
- ZIOMKI RZESZOW
- CKM SPORT MIELEC
- ORLIK DĘBNO
Mocno obsadzony turniej nie był dla nas szczęśliwy, wiemy że dużo jeszcze pracy przed nami. Najważniejsze by zawsze dawać z siebie wszystko ale o to przecież u dzieci nie trzeba się martwić. Brawo za walkę !
Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie wybrany został Tomasz Łanocha.

Kadra: Marcin Kliś, Samuel Hajduk, Michał Imioło, Ksawery Michałek, Tomasz Łanocha, Sebastian Baran, Nikodem Gurgul. Trener Mikołaj Gurgul.