Tauron Energetyczny Junior Cup

16 października 2018 r. nasza Szkółka brała udział w turnieju Tauron Energetyczny Junior Cup który odbył się w Tauron Arenie w Krakowie. W turnieju rywalizowały 3 nasze drużyny. Turniej ten był eliminacjami do finałów które odbędą się w Krakowie w styczniu 2019r.

Nasza drużyna z rocznika 2009 w grupie zajęła 3 miejsce przegrywając w grupie 2 mecze.

Drużyny z rocznika 2010 oraz 2010/2011 wygrały i przegrały po 2 mecze.

Wszystkie dzieci otrzymały od organizatorów pakiety startowe – gadżety od grupy Tauron każdy
z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

Nasza reprezentacja: Filip Imioło, Franciszek Kubala, Michał Rosegnal, Kacper Grzyb, Igor Chmioła, Jakub Borowiec, Wiktor Łazarz, Nikodem Gajda, Julia Skokoń, Edyta Kabat, Samuel Hajduk, Michał Imioło, Rafał Ptaszek, Igor Mizera, Benjamin Pabian, Karl Bryl, Szymon Gałek, Jakub Bodura, Wiktor Szostak.
Trenerzy: Klaudia Gajdur, Tomasz Świerczek, Mikołaj Gurgul.

Niektórzy z naszych podopiecznych mieli okazję po raz pierwszy zaprezentować się przed kamerami telewizji oraz udzielić wywiadu do radia.

Pytanie na Śniadanie I    ,   Pytanie na śniadanie II      ,   Radio Kraków

GALERIA I  -   GALERIA Gazeta Krakowska  -   GALERIA II

Dziękujemy rodzicom za pomoc podczas turnieju.