Sukces rocznika 2011 w turnieju Tauron Energetyczny Junior Cup

8 października 2019 trzy nasze drużyny reprezentowały nas w turnieju Tauron Energetyczny Junior Cup. Była to druga edycja tego turnieju. W ubiegłym roku walczyliśmy dzielnie jednak nie udało nam się awansować do finałowych rozgrywek.

W tym roku jechaliśmy z nadziejami jednak nie mogliśmy być niczego pewni.
Turniej rozpoczęliśmy od małego zaskoczenia ponieważ odbywał się on na hali Com Com Zone a nie jak w ubiegłym roku w Tauron Arenie :) Na szczęście bez trudu trafiliśmy do hali przy ul. Ptaszyckiego i mogliśmy wziąć udział w tureju.

Dzielnie walczył rocznik 2012 który wygrał jeden mecz, i doznał trzech minimalnych porażek. W związku z tym rocznik ten zakończył rozgrywki na etapie grupowym.

Chłopcy z rocznika 2010 rozpoczęli turniej bardzo pewnie wysoko wygrywając swój pierwszy mecz. Niestety trafiliśmy w grupie na dwie bardzo mocne drużyny. Mecz z Limanowią bardzo źle się dla nas ułożył i wyraźnie przegraliśmy. Kolejną mocną drużyna okazało się KS Zakopane w tym meczu po dobrej grze i nawiązanej walce przegrywamy jedną bramką. Rocznik ten dokłada jeszcze jedno zwycięstwo i zajmując III miejsce nie wychodzi z grupy.

Miłym akcentem kończyliśmy turniej w roczniku 2011. Po trzech pewnych zwycięstwach w grupie i jednej przegranej wychodzimy do fazy finałowej. Zajmujemy w grupie I miejsce przy bardzo dobrym bilansie bramkowym. W finale spotykamy się z drużyną Mineralni Krynica. Był to najbardziej zacięty pojedynek który kończy się naszym zwycięstwem. Dzięki temu zapewniamy sobie awans do finałów turnieju.

Turniej finałowy odbędzie się 14 listopada w Tauron Arenie a zagra w nim 9 najlepszych drużyn z turniejów w Krakowie, Wrocławiu i Siemianowicach Śląskich.

Kadra rocznik 2012
Kamil Ciężadło, Maksymilian Rosegnal, Ksawery Grabarz, Patryk Brzegowy, Karol Krzysztofiński , Wojciech Pamuła. Opiekunem grupy byli trenerzy Tomasz Świerczek/Mikołaj Gurgul

Kadra rocznika 2011
Adam Fikas, Michał Imioło, Samuele Hajduk, Sergiusz Sworniowski, Antoni Płaneta, Ksawery Michałek. Trener Mikołaj Gurgul

Kadra rocznika 2010
Nikodem Gajda, Wiktor Łazarz, Wiktor Szostak, Karol Bryl, Szymon Gałek, Igor Mizera. Trener Tomasz Gurgul.

Gratulacje dla wszystkich drużyn za dzielną walkę, takie turnieje dają możliwość porównania umiejętności z innymi drużynami. Jak się okazuje możemy walczyć z każdym !!!

Trenujemy, bawimy się, walczymy !