Skrzyszów CUP 2011 - podsumowanie

Po raz kolejny wzięliśmy udział w turnieju Skrzyszów Cup tym razem swoje umiejętności sprawdzaliśmy w roczniku 2011.

Turniej rozpoczęliśmy od meczu z drużyną Piłkarskich Nadziei Mielec i mimo porażki zagraliśmy całkiem dobry mecz co zapowiadało niezły turniej, przegrywamy z PN Mielec 4:2.
W kolejnym pojedynku spotykamy się na parkiecie z Błękitnymi Tarnów, ten mecz powinniśmy wygrać przez całe spotkanie rysowała się lekka przewaga naszej drużyny. Przy prowadzeniu 2:1 w ostatnich sekundach po zagraniu ręką sędzia dyktuje rzut karny który Błękitni zamieniają na bramkę. W ten sposób zdobywamy pierwsze punkty w turnieju.
III spotkanie rozegraliśmy przeciwko gospodarzom którzy od początku ruszyli do ataku i w pierwszej akcji zdobyli bramkę, później dorzucili jeszcze dwie. Po 10 minutach nasz zespół się przebudził i zdobył dwa gole jednak na wyrównanie zabrakło już czasu.
Kolejnym naszym przeciwnikiem była drużyna Metalu Tarnów, był to mecz w którym zdobyliśmy komplet punktów wyraźnie toczony pod nasze dyktando - wygrywamy go 4:0.
W ostatnim meczu turnieju zagraliśmy przeciwko Football Academy Dąbrowa Tarnowska mecz bardzo zacięty w którym bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy, ostatecznie przegraliśmy go 1:0.

Wyniki:
UKS ORLIK DĘBNO - PN Mielec 2:4 (bramki Hubert Kargul x2 )
UKS ORLIK DĘBNO - Błękitni Tarnów 2:2 (bramki Hubert Kargul, Adam Fikas)
UKS ORLIK DĘBNO - Skrzyszowia Skrzyszów 2:3 (bramki Hubert Kargul x2 )
UKS ORLIK DĘBNO - Metal Tarnów 4:0 (bramki Hubert Kargul x2, Adam Fikas x2 )
UKS ORLIK DĘBNO - Football Academy Dąbrowa Tarnowska 0:1

Skład: Marcin Kliś, Adam Fikas, Samuel Hajduk, Hubert Kargul, Michał Imioło, Ksawery Michałek, Julia Skokoń. Trener Mikołaj Gurgul.

Można by powiedzieć że w Skrzyszowie prześladuje nas jakieś fatum które nie pozwala nam zająć lepszego miejsca niż 5. W poprzednich edycjach właśnie w rocznikach 2008 i 2010 uplasowaliśmy się na piątej pozycji.

.