Skrzyszów Cup 2010

Kolejny rocznik zaprezentował się na turnieju Skrzyszów Winter Cup. W sobotę 2 lutego na parkiecie mogliśmy oglądać rocznik 2010. Nasza drużyna zajęła V miejsce podobnie jak rocznik 2008. Za mocne okazały się drużyny z dużych miast Tarnowa i Krakowa.
Pierwszy mecz turnieju wygraliśmy i z dużymi nadziejami rozpoczęliśmy zmagania. W kolejnym pojedynku nieznacznie przegrywamy z Jadwigą Kraków. Mecz z Tarnovią pokazuje że musimy bardzo dużo pracować by dalej się rozwijać. Pewnie wygrywamy mecz ze Skrzyszowem by później zremisować z Błękitnymi i w decydującym meczu który mógł nam dać miejsce na podium przegrywamy wyraźnie z Metalem Tarnów. Ostatecznie zajmujemy V miejsce dlatego wynik końcowy nie może być dla nas satysfakcjonujący. Mamy bardzo zdolny rocznik dlatego trzeba ciężko pracować by inne kluby nam nie uciekały.

LKS Wierzchosławice/Ostrów - UKS Orlik Dębno 1:4
Jadwiga Kraków - UKS Orlik Dębno 2:1
UKS Orlik Dębno - Tarnovia Tarnów 1:7
UKS Orlik Dębno - LUKS Skrzyszów 4:0
UKS Orlik Dębno - Błękitni Tarnów 3:3
Metal Tarnów - UKS Orlik Dębno 4:1

Klasyfikacja końcowa:

1. Tarnovia
2. Jadwiga Kraków
3. Metal Tarnow
4. Blekitni Tarnow
5. Orlik Debno
6. LUKS Skrzyszow
7. Wierzchosławice Ostrow

Kadra: Wiktor Szostak, Igor Mizera, Nikola Sołtys, Szymon Gałek, Martyna Batka, Wikor Łazarz, Bartosz Pabian, Nikodem Gajda, Karol Bryl, Jakub Bodura. Trener Tomas Gurgul