Piłkarskie Perełki Małopolski rocznik 2011

Zaraz po zakończeniu turnieju rocznika 2010 na obiekcie przy Wojska Polskiego rozgrywki rozpoczęły drużyny z rocznika 2011.

Nasza drużyna  radziła sobie ze zmiennym szczęściem. Po przeciętnym meczu z Westovią w którym przegrywamy 3:1 przyszedł mecz z Polanem Żabno który pewnie wygrywamy 5:3. Kolejny mecz przegrywamy z solidną drużyną Łęgovi Łęg Tarnowski 0:2 . Najlepszy mecz turnieju mecz turnieju rozegraliśmy przeciwko Okocimskiemu Brzesko. Był to mecz w którym wszystko funkcjonowało jak w „szwajcarskim zegarku” piękne parady na bramce, pewne interwencje w obronie, super ustawienie, składne akcje a na deser pełne zaangażowanie. Można powiedzieć że zagraliśmy jak z nut i ku zaskoczeniu wszystkich pokonaliśmy OKS 7:0 ! Piękny mecz w wykonaniu naszych podopiecznym oby więcej takich spotkań. W ostatnim meczu turnieju wygraliśmy pewnie z AP English Football Tarnowiec 5:2.

Kadra: Edyta Kabat, Julia Skokoń, Martyna Batko, Michał Imioło, Samuel Hajduk, Filip Lasko, Sebastian Baran, Bartosz Pabian.
Trener Mikołaj Gurgul

Galeria