Piłkarskie Perełki Małopolski rocznik 2010

W sobotę na obiekcie przy ul. Wojska Polskiego w Tarnowie nasza Szkółka uczestniczyła w turnieju organizowanym przez Westovię Tarnów. Klub ten organizuje cykl turniejów pod nazwą Piłkarskie Perełki Małopolski. Tym razem do boju stanęły reprezentację roczników 2010 i 2011. Turniej rozgrywany był bez klasyfikacji i bez sędziów co miało nie stwarzać dodatkowej presji na dzieciach i trenerach do wygrywania „za wszelką cenę”. Turniej miał być dobrą zabawą dlatego każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.
Jako pierwsi w turnieju wystąpili chłopcy z rocznika 2010. Drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Gurgula spisała się bardzo dobrze. Z 6 meczów które rozegraliśmy przegrywamy nieznacznie jeden (0:1 z Błękitnymi Tarnów) remisujemy z Okocimskim Brzesko 0:0 pozostałe mecze pewnie wygrywamy , pokonujemy Jastrząb Łoniowa, Wolania Wola Rzędzińska, Westovia III Tarnów oraz Polan Żabno.

Kadra: Wiktor Łazarz, Wiktor Szostak, Rafał Ptaszek, Szymon Gałek, Jakub Bodura, Igor Mizera.
Trener: Tomasz Gurgul