Nasza szkółka zostaje Partnerem ZKS Unii Tarnów
5 maja 2021 r. odbyło się oficjalne podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy ZKS Unia Tarnów, Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów a naszą szkółką piłkarską. W imieniu zarządu umowę parafował założycieli naszej szkółki trener koordynator Mikołaj Gurgul.
"Cieszymy się z podpisania umowy partnerskiej z klubem ZKS Unia Tarnów- tak to powinno funkcjonować: mniejszym akademiom czy szkółkom piłkarskim powinno zależeć by najzdolniejsze dzieci trafiały do klubu grającego na wyższym poziomie sportowym. Nawiązanie współpracy z Unią daje możliwość rozwoju naszym podopiecznym - najzdolniejsi będą mieli możliwość udziału w turniejach wspólnie z zawodnikami Akademia Piłkarska ZKS Unia Tarnów. Wspólne sparingi i turniej pozwolą sprawdzić umiejętności naszych podopiecznych a jednakowy plan szkolenia zagwarantuje dalszy rozwój sportowy dzieci. Gwarancję jakości daje nam również fakt że Akademia Piłkarska ZKS Unia Tarnów jest jednym z dwóch klubów w naszym rejonie które w programie certyfikacji PZPN otrzymały najwyższy poziom ZŁOTY "
Trener Mikołaj Gurgul
Plan zakłada że oprócz chłopców do klas sportowych przy Szkole Mistrzostwa Sportowego będą mogły trafić dziewczęta.
Oczywiście dzieci które zakończą etap szkolenia wstępnego w naszej szkółce automatycznie trafiać będą do naszego lokalnego partnera LKS Orzeł Dębno


Zdjęcie: Unia Tarnów