Małopolskie finały turnieju Tymbarku

W poniedziałek 8 kwietnia i we wtorek 9 kwietnia na obiektach Com Com Zone w Krakowie odbędą się finały turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Nasz klub reprezentować będą dziewczynki które w finałach zagrają jako drużyna Tarnovii Tarnów.
W kategorii U-8 pod wodzą trener Klaudii Gajdur zagrają : Milena Wesołowska, Lenka Pudełek, Karolina Kapa i Basia Zawisza.
W kategorii U -10 zagrają Nikola Sołtys, Kamila Kukla, Karolina Najberek - drużynę prowadzi trener Jacek Ćwik.
W kategorii U - 12 drużynę prowadzi trener Mikołaj Gurgul a z naszego klubu zagrają: Oliwia Kluska, Magdalena Pabian, Katarzyna Sowa, Magdalena Sowa, Laura Hebda, Martyna Pierz oraz nasza była zawodniczka Wiktoria Adamczyk.

W ubiegłym roku odnieśliśmy nasz największy sukces i w kategorii U-8 wygraliśmy finały. W tym roku ciężko będzie powtórzyć ten wyczyn jednak jedziemy walczyć o jak najlepsze miejsce. Wyjście z grupy to minimum jakie każda z drużyn powinna osiągnąć.

Zawodniczkom i trenerom życzymy powodzenia !