II weekend rozgrywek Brzeskiej Ligi Halowej - podsumowanie

Za nami drugi weekend rozgrywek w ramach Brzeskiej Ligi Halowej

Na parkietach od godziny 9.00 zobaczyliśmy drużyny Orlików grupa Łysa Góra oraz żaków grupa Porąbka Uszewska. Obie drużyny rozegrały II kolejkę ligową w swoich grupach.

Tydzień wcześniej Orliki gr. Maszkienice nie zdołały wygrać żadnego meczu i po I kolejce zajmowaliśmy IV miejsce w gr B
Podobnie było tym razem, chłopcy niestety przegrali wszystkie mecze i po I rundzie rozgrywek w grupie B kończymy na IV miejscu. W II rundzie spotkamy się z drużynami które w swoich grupach zajmowały miejsca III lub IV.
Wyniki: Okocimski Brzesko - UKS Orlik Dębno 5:2
Zostań Piłkarzem Bochnia - UKS Orlik Dębno 3:0
AS Elita Brzesko - UKS Orlik Dębno 2:4

Kadra: Kabała Stanisław , Budyn Radosław, Bogacz Jonasz , Gołąb Hubert, Sacha Oliwier, Jewuła Dawid . Trener Patryk Ogar

Żaki II swoją kolejkę rozgrywały na hali w Szczurowej i podobnie jak w I turnieju UKS Orlik reprezentowała grupa Porąbka Uszewska.  Dwa wysoko wygrane mecze w których większość czasu poświęciliśmy na doskonalenie ustawienia były pojedynkami jednostronnymi. Wyrównany pojedynek toczyliśmy z Sokolimi Orlikami którzy pierwsi zdobyli gola jednak bardzo ambitna gra przyniosła rezultat i ostateczni to my wygraliśmy ten mecz. Nasi młodzi adepci odnieśli same zwycięstwa i w grupie zajęli I miejsce.
Wyniki:
UKS Orlik Dębno - Błękitni Przyborów 9:0
UKS Orlik Dębno - Sokole Orliki Borzęcin 2:1
UKS Orlik Dębno - Olimpijczyk Szczurowa 10:0

W II rundzie rozgrywek trafimy do grupy z najsilniejszymi drużynami w swojej kategorii.

Kadra: Wiktor Szostak, Wiktor Łazarz, Nikola Sołtys, Martyna Batko,  Igor Mizera, Wiktor Kruczyński, Bartłomiej Pabian. Trener Mikołaj Gurgul.

Skrzaty.

Skrzaty ponownie rozegrały turniej na hali przy szkole w Gnojniku w II kolejce zabrakło drużyny Zostań Piłkarze z Bochni, UKS Orlik Dębno reprezentowały dwie drużyny. Rozegraliśmy dobry turniej po którym nasuwa się kilka spostrzeżeń.
Przy dużym zaangażowaniu, walce do końca można nawiązać rywalizację z każdym przeciwnikiem co pokazały mecze przeciwko Okocimskiemu i AP Champion. Jeżeli wszyscy byli skupieni na grze drużyna prezentowała się bardzo dobrze, jednak wystarczył moment dekoncentracji lub jak to mówią "focha" i gra przestawała się układać. Mecz pomiędzy naszymi drużynami w którym drużyny zostały ponownie podzielone zakończył turniej.

Kadra: : Pamuła Wojtek, Czuba Michał, Ciężadło Kamil, Knap Filip, Brzegowy Patryk, Hubert Batko, Filip Stolarz,Jakub Gadziała, Ksawery Kupiec. Trener Mikołaj Gurgul

Żaki

Druga drużyna żaków rozegrała swój pierwszy turniej w grupie C. Dobry mecz z drużyną Elity Brzesko zapowiadał udany turniej. W kolejnych pojedynkach graliśmy jednak bardzo różnie. Po dobry  lecz przegranym meczu z Elitą wygrywamy pewnie z drużyną Zostań Piłkarzem II Bochnia. Kolejny pojedynek to pokaz naszej niefrasobliwości nie potrafimy grać z Okocimskim nie mogliśmy nawiązać walki i to nasz najsłabszy mecz w którym przeciwnik wypunktował nas bezlitośnie. W ostatnim meczu turnieju ze Strażakiem Mokrzyska (AP Champion) nawiązujemy walkę i gramy dobre spotkanie tracimy bramki w dziwny sposób jednak w ostatnich sekundach bramkę na wagę remisu zdobywa Karol.
Był to dla nas dobry turniej i jeżeli po takich meczach będziemy wyciągać wnioski to możemy myśleć o dalszym rozwoju.

Elita II Brzesko - UKS Orlik Dębno 2:1
Zostań Piłkarzem II Bochnia - UKS Orlik Dębno 2:4
UKS Orlik Dębno - AP CAN-PACK Okocimski II 2011 Brzesko 0:3
UKS Orlik Dębno - Strażak Mokrzyska 2:2

Kadra: Adam Fikas, Michał Imioło, Karol Bryl, Ksawery Michałek,Oliwier Wrona, Karol Pawlik, Filip Ciuruś, Igor Sacha. Trener. Mikołaj Gurgul

Gratulujemy dobrych turniejów i dziękujemy rodzicom za obecność!