I miejsce na zakończenie Brzeskiej Ligi Żaków.

W niedzielę na obiektach LKS Rylovia Rylowa odbył się turniej finałowy Brzeskiej Ligi Żaków i Skrzatów.

W turnieju skrzatów wystąpiły dwie nasze drużyny, rozegraliśmy po 6 meczy w których zanotowaliśmy wygrane, remisy i przegrane. Turniej rozgrywany był bez klasyfikacji. Wszystkie dzieci wykazały ogromne zaangżowanie i determinację w tak upalny dzień rozegrały swoje mecze i nie miały dość gry. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały medale z rąk Prezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Brzesko Pana Mirosława Niecia.

Galeria z turnieju Skrzatów

Niezwykłe emocje towarzyszyły turniejowi żaków w którym wystąpiły dwie nasze drużyny. Orlik reprezentowały grupa Porąbka Uszewska oraz Dębno r. 2011.
Jak burza przez eliminacje przeszli podopieczni trenera Tomasza Gurgula nie przegrywając żadnego meczu awansowali do fazy pucharowej.


W drugiej grupie zagrał młodszy rocznik chłopców i dwie dziewczynki z r. 2010


W fazie finałowej w grupie grającej o miejsca 9-12 nie przegraliśmy żadnego meczu co dało nam 9 miejsce w turnieju


Nasza druga drużyna w fazie finałowej również wygrała wszystkie swoje mecze i dzięki temu zajęła I miejsce !!!

Bardzo dobry turniej naszych młodych adeptów. Wiedzieliśmy że te roczniki mają olbrzymi potencjał a rocznik 2010 już  może wygrywać z każdą drużyną jednak to właśnie w tym turnieju zagrali oni najrówniej.
Cieszymy się jednak od nowego sezonu trenujemy jeszcze lepiej !
 

GRATULACJE!

GALERIA z turnieju Żaków