Eliminacje gminne Tymbark U-8

5 stycznia roczniki 2011 i 2012 rozegrały turniej eliminacyjny Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku na szczeblu gminnym. UKS Orlik Dębno do turnieju zgłosił 4 drużyny do rozgrywek zgłosiła się również drużyna LKS Jastrząb Łoniowa. Turniej rozegrany został w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej graliśmy systemem każdy z każdym, mecz trwał 12 minut. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w turnieju.

Wyniki:
UKS ORLIK Dębno (pomarańczowi) - UKS ORLIK Dębno (żółci) 1:0
UKS ORLIK Dębno (niebiescy) - LKS Jastrząb Łoniowa 2:4
UKS ORLIK Dębno (biali) - UKS ORLIK Dębno (pomarańczowi) 6:0
UKS ORLIK Dębno (niebiescy) - UKS ORLIK Dębno (żółci) 3:1
UKS ORLIK Dębno (biali) - LKS Jastrząb Łoniowa 2:3
UKS ORLIK Dębno (pomarańczowi) - UKS ORLIK Dębno (niebiescy) 2:3
UKS ORLIK Dębno (biali) - UKS ORLIK Dębno (żółci) 4:2
LKS Jastrząb Łoniowa - UKS ORLIK Dębno (żółci) 3:0
LKS Jastrząb Łoniowa - UKS ORLIK Dębno (pomarańczowi) 5:0
UKS ORLIK Dębno (żółci) - UKS ORLIK Dębno (biali) 4:1

Awans do finałów powiatowych uzyskała drużyna LKS Jastrząb Łoniowa. Gratulujemy naszym rywalom, słowa uznania należą się również naszym chłopcom z rocznika 2012 którzy walczyli bardzo dzielnie. Na pewno liczyliśmy na lepszy występ rocznika 2011 - no cóż piłka nożna jest nieprzewidywalna, nie poddajemy się, trenujemy, walczymy.