Duży sukces dziewczynek kat. U-10 w turnieju Tymbarku

We wtorek odbyły się kolejne finały turnieju „Z powódka na stadion o Puchar Tymbarku” Dużym sukcesem zakończyły się rozgrywki w kategorii U-10 w których drużyna Tarnovii Tarnów zwyciężyła. W nagrodę dziewczynki pojadą na finały ogólnopolskie do Warszawy które odbędą się na Stadionie Narodowym. Drużyna od paru lat budowana przez trenera Jacka Ćwika w ubiegłym roku dostała się do ćwierćfinałów tego turnieju. Większość z dziewczynek była wtedy rocznikowo młodsza, dlatego z dużymi nadziejami jechały na tegoroczne finały.
UKS Orlik Dębno reprezentowały Nikola Sołtys, Kamila Kukla, Karolina Najberek.


Droga do finałów,

Grupa:
Tarnovia - Naprzód Sobolów 9-1,
Tarnovia - Starówķa Nowy Sącz 3-0,
Tarnovia - Wiśniowa 9-2,

ćwierćfinał:
Tarnovia - UKS Trójka Staszkówka 6-2

Finał:
Tarnovia - Football Success Academy 6-2