Deichmann Mini Mistrzostwa - zgłoszenia

Ruszają rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa 2019

Turniej zostanie rozegrany w czterech kategoriach wiekowych:

U-7 skrzat rocznik 2012 i młodsi

U-9 żak rocznik 2010 i 2011

U-11 orlik rocznik 2008 i 2009

U-13. młodzik rocznik 2006 i 2007

Dokładny regulamin rozgrywek dostępny jest na stronie kochamsport.pl  REGULAMIN

Warunkiem udziału jest wypełnienie - Karta zgłoszenia uczestnika

Udział w turnieju jest płatny 150 zł od osoby - wpłata obejmuje strój meczowy Deichmann, ubezpieczenie podczas turnieju, koszty turnieju.

Osoby które chciały by wziąć udział w turnieju proszone są o zgłoszenie tego faktu trenerowi prowadzącemu drużyny w poszczególnych oddziałach.

Podział na drużyny zależny będzie od ilości zgłoszeń zawodników w danym oddziale według roczników.

Mecze będą się odbywać na boisku LKS Dunajec Zbylitowska Góra przez 6 lub 7 niedziel. Planowany start turnieju po świętach Wielkanocnych.
Transport we własnym zakresie (jeżeli będzie podstawa do wynajęcia busa wtedy taki transport zostanie zrealizowany przez UKS).

Dodatkowe informacje można znaleźć na profilu FB Deichmann Minimistrzostwa Tarnów