Brzeska Liga Żaków grupa B - gr. Dębno

I runda Brzeskiej Ligi Żaków dla chłopców z grupy trenującej w Dębnie został ustalona na sobotę 27 kwietnia. Nie było pewności czy turniej się odbędzie od rana padał deszcz. Ostatecznie decyzją trenerów drużyn uczestniczących w rozgrywkach turniej nie został odwołany. Pogoda nas oszczędziła i na okres turnieju deszcze przestał padać. Prawdopodobnie po raz pierwszy chłopcy rozegrali turniej w warunkach deszczowej pogody co w niektórych przypadkach sprawiała małe problemy. Przede wszystkim dla osób które grały turniej w butach halowych, piłka też inaczej zachowywała się na namokniętej murawie.
W turnieju rywalizowaliśmy z drużynami Zostań Piłkarzem Bochnia 2011, Okocimski II Brzesko 2010, oraz Jastrząb Łoniowa.

W naszej drużynie wystąpili chłopcy z rocznika 2011 z grupy trenera Mikołaj, gościnnie w naszej drużynie zagrał Nikodem Gurgul który na święta przyjechał z rodziną w rodzinne strony i przez okres świąteczny trenował z chłopcami.
Turniej możemy uznać z a udany po pierwszym bardzo dobrym meczu który wygraliśmy w drugim brakowało sił (oraz Adama który narzekał na ból w kolanie) ostatecznie po wyrównanym i emocjonującym meczu przegraliśmy 1:0. W ostatnim meczu pomimo wyniku 2:0 dla OKS potrafiliśmy zdobyć 3 gole i wygrać mecz oraz cały turniej.

Wyniki:
UKS Orlik II Dębno – SP Został Piłkarzem II 2011 4:1
Jastrząb Łoniowa– UKS Orlik II Dębno 1:0
UKS Orlik II Dębno – AP CANPACK Okocimski II 3:2

Kadra:
Adam Fikas, Ksawery Michałek, Samuel Hajduk, Sebastian Baran, Filip Ciuruś, Michał Imioło, Nikodem Gurgul.
trener: Mikołaj Gurgul