Brzeska Liga Żaków - grupa B

W sobotę 11 maja 2019r. na orliku w Dębnie rozegraliśmy zaległy turniej w ramach Brzeskiej Ligi Żaków. W turnieju wystawiliśmy dwie drużyny składające się z dzieci urodzonych w rocznikach 2010 i 2011. Naszymi przeciwnikami były drużyny Zostań Piłkarzem Bochnia, Jastrząb Łoniowa oraz Okocimski Brzesko II.

Turniej został rozegrany systemem każdy z każdy mecz trwał 15 minut. Nasza pierwsza drużyna wygrała wszystkie swoje mecze. Druga drużyna pomimo dzielnej walki nie zdołała wygrać żadnego pojedynku.

Wyniki:

UKS Orlik I - UKS Orlik II 5:0
UKS Orlik I - Okocimski Brzesko 3:1
UKS Orlik I - Zostań Piłkarzem Bochnia 3:1
UKS Orlik I - Jastrząb Łoniowa 3:0
UKS Orlik II - Jastrząb Łoniowa 1:3
UKS Orlik II - Okocimski Brzesko 1:2
UKS Orlik II - Zostań Piłkarzem  0:7

Kadra: Karol Bryl, Jakub Bodura, Rafał Ptaszek, Julia Skokoń, Edyta Kabat, Sergiusz Sworniowski, Samuel Hajduk, Michał Imioło, Karol Pawlik, Filip Lasko, Igor Sacha, Ksawery Michałek, Sebastian Baran, Marcin Kliś, Dominik Kliś.
Trener: Mikołaj Gurgul