Brzeska Liga skrzatów - II runda

1 maja rozegrana została II runda Brzeskiej Ligi Skrzatów. Przypomnijmy że z naszej szkółki zgłoszone zostały dwie drużyny, rozgrywki toczą się w systemie każdy z każdym. W I turnieju okazję do zaprezentowania miały dzieci z grup Dębno, przede wszystkim z roczników 2013 oraz Maszkienice. W II rundzie zobaczyliśmy dzieci z grup Dębno i Łysa Góra w większości z rocznika 2012 jednak nie zabrakło debiutantów z młodszych roczników. 

Dobre mecze przeplataliśmy słabszymi jednak każdy kto pojawił się na turnieju miał możliwość gry. Kilka bardzo ładnych akcji oraz walka na całego mogły się podobać kibicom.

Kadra: Wojciech Pamuła, Adrian Borowiec, Alan Siemieniec, Michał Czuba, Patryk Brzegowy, Jan Sawuła, Hubert Strojny, Szymon Sakłak, Igor Chamioło, Karol Krzysztofiński, Kamil Ciężadło, Maksymilian Rosegnal. 
trener : Mikołaj Gurgul

GALERIA