Brzeska Liga skrzatów - I runda

W pierwszej rundzie skrzatów gościliśmy drużyny Elity Brzesko, AP Champions Brzesko oraz Zostań Piłkarzem Bochnia. W turnieju rozegranym na obiekcie Orła Dębno wystąpiły dwie nasze drużyny. Trenerzy podjęli decyzję iż w tym turnieju będą miały możliwość udziału dzieci młodsze z roczników 2013 oraz trenujące w grupie Maszkienice.
Poziom turnieju był bardzo wysoki i widać było różnice wiekowe co powodowało wyraźną przewagę drużyn z którymi graliśmy.
Dużo pracy przed nami ale doświadczenie turniejowe jest bezcenne i zaowocuje w dalszym rozwoju naszych piłkarzy.

W turnieju wzięli udział:
Kacper Bednarek ,Hubert Hebda, Alan Kargul ,Filip Knap, Wojtek Pamuła ,Michał Czuba ,Kuba Migdał ,Ola Wolnik ,Piotrek Pięta, Ksawery Grabarz ,Wojtek Marek ,Kuba Przybylo
trener: Klaudia Gajdur