Brzeska Liga Orlików - grupa E gr. Dębno i Łysa Góra

W czwartek 25 kwietnia rozgrywki w Brzeskiej Lidze Orlików zainaugurowały grupy Dębno oraz Łysa Góra. Obie drużyy znalazły się w grupie E wspólnie z drużynami Okocimskiego Brzesko 2009, Olimpijczyk II Szczurowa oraz LKS Dębina Łętowska.

Obie nasze drużyny w większości składały się z chłopców rocznikowo młodszych a w drużynie z Dębna występowały dziewczynki które na co dzień trenują w grupie trenera Mateusza. Trener Patryk na turniej zabrał również chłopców z roczników 2010 i 2011.

Obaj trenerzy dali możliwość gry wszystkim zawodnikom.

Drużyna trenera Mateusza zanotowała jedną porażkę, resztę meczów wygrała, drużyna trenera Patryka zremisowała dwa pojedynki i dwa przegrała.

Wyniki gr. Dębno
UKS ORLIK II Dębno - UKS Orlik Łysa Góra 5-0
Olimpijczyk Szczurowa - UKS ORLIK II Dębno 1-3
UKS ORLIK II Dębno - LKS Debina Łetowska 2-1
AP CAN-PACK Okocimski Brzesko - UKS ORLIK II Dębno 2-0

KADRA: Michał Rosegnal, Jakub Borowiec, Jakub Dudek, Piotr Różak, Filip Imioło, Mikołaj Kołodziej, Szymon Kapusta, Szymon Biliński, Martyna Pierz, Katarzyna Sowa, Magdalena Sowa, Milena Michałek, Amelia Bachulska.
trener: Mateusz Borowiec

Wyniki gr. Łysa Góra
UKS Orlik III - UKS Orlik II 0:5
UKS Orlik III - LKS Dębina Łętowska 3:3
UKS Orlik III - AP CANPACK Okocimski 2009 0:5
UKS Orlik III - Olimpijczyk II 4:4

Kadra Radek Budyn, Alan Budyn, Dawid Jewuła, Maks Pawlina, Rafał Bączek, Gabryś Gajda, Kewin Kosowski, Konrad Rzepa.
trener: Patryk Ogar