Brzeska Liga Orlików - grupa B Maszkienice/Biadoliny

W piątek 26 kwietnia podopieczni trenera Tomka uczestniczyli w I rundzie rozgrywek Brzeskiej Ligi Orlików. Trafili oni do silnej grupy B w której znalazły się drużyny Okocimskiego Brzesko oraz dwie drużyny Zostań Piłkarzem Poręba Spytkowska i Bochnia.

Nasz drużyna występująca w tej grupie składa się z chłopców trenujących w oddziałach Maszkienice oraz Biadoliny.

Chłopcy zanotowali dobry występ podczas turnieju zanotowali wygraną, remis oraz porażkę.

Wyniki:
Zostań Piłkarzem Poręba Spytkowska  - UKS Orlik Dębno  1:2,
UKS Orlik Dębno - Okocimski Brzesko 2008 1:1,
Zostań Piłkarzem - UKS Orlik Dębno 3:1

Skład: Kacper Widło, Wiktor Wolnik, Wiktor Jakubas, Waldemar Padło, Jakub Gurgul, Maciej Korpacki, Wiktor Wawryka, Krzysztof Powroźnik, Krystian Chamielec, Kamil Latocha, Eryk Zięcina, Mateusz Gurgul.
trener Tomasz Świerczek
 

II runda rozgrywek grupa B  Godz. odbędzie się na Orliku w Brzesku, ul. Piastowska od godziny  10:00 – 12:30