Brzeska Liga Halowa Żaki III runda grupa H

II drużyna Żaków której trzon stanowią chłopcy z rocznika 2011 rozegrała III rundę Brzeskiej Ligi Halowej. Mecze rozgrywane były w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku. W turnieju udział wzięło pięć drużyn. Pomimo kilku dobrych meczy nie udało nam się wygrać żadnego z nich. Duża ilość błędów indywidualnych miała wpływ na wynik końcowy pojedynków. Najlepszy mecz rozegraliśmy z Okocimskim Brzesko w którym ostatecznie przegraliśmy 3:2

Wyniki:

Iva II – UKS Orlik 3:0

UKS Orlik – Jastrząb 2:5

UKS Elita 2010 – UKS Orlik 4:0

AP CANPACK Okocimski II 2011 – UKS Orlik 3:2

Kadra UKS Orlik Dębno: Adam Fikas, Igor Sacha, Ksawery Michałek, Michał Imioło, Samuel Hajduk, Karol Pawlik, Rafał Ptaszek, Edyta Kabat, Filip Lasko. Trener Mikołaj Gurgul