Brzeska Liga Halowa - podsumowanie skrzatów

W ramach Brzeskiej Ligi Halowej 17 lutego rozegraliśmy trzy turnieje. Na parkiecie w Brzesku i Szczurowej mogliśmy zobaczyć naszych najmłodszych piłkarzy.

Turniej w Szczurowej kończył rozgrywki dla skrzatów którzy rywalizowali w grupie D z drużynami SP Błękitni Przyborów, MKS Olimpijczyk Szczurowa oraz AP Champions Brzesko.
O podsumowanie po rozgrywkach pokusiła się Pani trener Klaudia Gajdur: "Mówi się, że nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy. Początki rozgrywek turniejowych dla naszych podopiecznych nie były łatwe, natomiast wczoraj udowodnili sobie i wszystkim jak nabrali pewności siebie oraz umiejętności idąc jak burza wygrywając wszystkie mecze. Jesteśmy dumni z postępów naszych zawodników. "

Skład drużyny: Ksawery Grabarz, Wojciech, Kuras Miłosz, Knap Filip, Karol Matras, Patryk Brzegowy, Pamuła Wojciech, Michał Czuba. Trener Klaudia Gajdur

W drugim turnieju drużyna skrzatów rywalizowała w Brzesku w grupie F z drużynami AP Champion Brzeska, Okocimski Brzesko, Jastrząb Łoniowa, Zostań Piłkarzem Bochnia.
Turniej rozpoczęliśmy bardzo dobrze w meczu z drużyną Zostań piłkarze nie brakowało składnych akcji i goli można powiedzieć że zagraliśmy najlepszy mecz turnieju. W meczu z Łoniową coś się zacięło było dużo niefrasobliwości, wybić piłki i mało wygranych pojedynków jeden na jeden. Podobnie zagraliśmy w meczu z drużyną AP Champions Brzesko. Ostatni mecz rozegraliśmy z Okocimskim Brzesko był on bardzo emocjonujący. Nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej i co najważniejsze podjęliśmy w nim walkę.

Skład drużyny: Kamil Ciężadło, Filip Stolarz, Ksawery Kupiec, Igor Migdał, Maksymilian Rosegnal. Trener Mikołaj Gurgul