Brzeska Liga Halowa - I kolejka wyniki

12 stycznia rozegraliśmy 4 turnieje w których wystąpiło 5 drużyn Szkółki Piłkarskiej UKS Orlik Dębno.
Można śmiało powiedzieć że wszystkie drużyny zagrały na swoim poziomie.

Orliki
O godzinie 9.00 Orliki gr Maszkienice rozgrywali turniej w którym niestety nie udało się wygrać żadnego meczu. Po turnieju pozostał ogromny niedosyt gdyż w każdym z tych meczy rywale byli w zasięgu naszych piłkarzy.
Wyniki: Okocimski Brzesko - UKS Orlik Dębno 1:0
Zostań Piłkarzem Bochnia - UKS Orlik Dębno 1:0
AS Elita Brzesko - UKS Orlik Dębno 3:1

Kadra: Mateusz Gugul, Jakub Gurgul, Wawryka Wiktor, Krystain Chamielec, Krzysztof Powroźnik, Kamil Latocha, Stanisław Styrna, Kacper Widło. Trener Tomasz Świerczek.

Druga grupa Orlików która rozgrywała swoje mecze w grupie E złożona była z dzieci trenujących w Dębnie i Porąbce Uszewskiej. W tej grupie bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczyny które na równi rywalizowały z chłopcami.
Wyniki:
Okocimski Brzesko - UKS Orlik Dębno 1:1
Błękitni Przyborów  - UKS Orlik Dębno 1:1
Olimpijczyk Szczurowa - UKS Orlik Dębno 5:0

Kadra: Kasia Sowa, Madzia Sowa, Madzia Pabian, Szymon Kapusta, Karol Klimek, Grzegorz Szpila, Kacper Grzyb, Imioło Filip, Patryk Rzepa, Antoni Dzień. Trenerzy Mikołaj Gurgul, Krzysztof Smoleń.

Skrzaty.
Skrzaty rozegrały turniej na hali przy szkole w Gnojniku. Do turnieju wystawiliśmy dwie drużyny. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Widać było dużo waleczności oraz determinacji. Początek troszkę ospały natomiast z meczu na mecz rozkręcali się coraz bardziej. Najbardziej widowiskowy mecz z udziałem naszej drużyny to mecz między sobą, gdzie chłopcy pokazali swój charakter i umiejętności piłkarskie.

Kadra: Dębno I : Pamuła Wojtek, Czuba Michał, Borowiec Adrian, Hebda Hubert, Matras Karol , Dębno II: Ciężadło Kamil, Rosegnal Max, Knap Filip, Brzegowy Patryk. Trener Klaudia Gajdur

Żaki
Ostatni turniej tego dnia rozegrała grupa żaków z Porąbki Uszewskiej. Przyzwyczailiśmy się że te dzieci swoje turnieje rozgrywają na bardzo dobrym poziomie i tak też było tym razem, wygrane wszystkie mecze.
Wyniki:
UKS Orlik Dębno - Sokole Orliki Borzęcin 3:1
UKS Orlik Dębno - Błękitni Przyborów 4:0
UKS Orlik Dębno - Olimpijczyk Szczurowa 6:0

Kadra: Wiktor Szostak, Jakub Marek, Nikola Sołtys, Kamila Kukla, Igor Mizera, Wiktor Kruczyński, Bartłomiej Pabian. Trener Tomasz Gurgul.

Kolejna runda rozgrywek odbędzie się 19 stycznia. Szczegółowy terminarz dostępny na naszej stronie TUTAJ

GALERIA