DMLPN

Drużyny zgłoszone do rozgrywek w 2018 roku:

SKRZATY 2011

ŻAKI 2009 i 2010

ORLIKI 2008 i 2007

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12

UKS Orlik gr. Dębno 2011

UKS Orlik gr. Maszkienice

Football Academy Brzesko

Jastrząb Łoniowa

UKS Orlik gr. Biadoliny

UKS Orlik gr. Dębno 2012

Zostań Piłkarzem Bochnia

Piast Czchów

UKS Orlik Dziewczęta r. 2010

UKS Orlik gr. Łysa Góra

AP Can Pack Okocimski Brzesko

GKS Glinik Gorlice

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

UKS Orlik gr. Dębno 2009

UKS Orlik gr. Maszkienice

Football Academy Brzesko

Sokole Orliki Borzęcin

UKS Orlik gr. Biadoliny

Westovia Tarnów

Zubello Iwkowa

Jastrząb Łoniowa 2009

UKS Orlik gr. Dębno 2010

Piast Czchów

Zostań Piłkarzem Poręba Spytkowska

Tarnovia – dziewczęta

UKS Orlik gr. Porąbka

GKS Glinik Gorlice

UKS Orlik gr. Dębno 2009

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

UKS Orlik gr. Biadoliny

UKS Orlik gr. Łysa Góra

AP CANPACK Okocimski Brzesko

Jastrząb Łoniowa

Piast Czchów

UKS Orlik gr. Dębno 2008

Macierz Lipnica Murowana

Dunajec Nowy Sącz

UKS Orlik gr. Maszkienice

Zostań Piłkarzem Poręba Spytkowska

UKS Orlik gr. Porąbka

UKS Orlik gr. Dębno 2007

Football Academy Brzesko

Terminarze:

SKRZATY  -  ŻAKI II runda  -  ORLIKI

Regulamin

Terminy turniejów:

TERMINY

SKRZATY:

I turniej

Grupa A 4 lutego 2018 niedziela godzina 9:00

Grupa B 4 lutego 2018 niedziela godzina 11:30

Grupa C 25 lutego 2018 niedziela godzina 13:00

II turniej

Grupa A 11 marca 2018 niedziela godzina 9:00

Grupa B 11 marca 2018 niedziela godzina 12:00

ŻAKI:

I turniej

Grupa A 10 lutego 2018 sobota godzina 9:00

Grupa B 10 lutego 2018 sobota godzina 11:40

Grupa C 10 lutego 2018 sobota godzina 14:15

GRUPA D 25 lutego 2018 niedziela godzina 10:00

II turniej

Grupa A 4 marca 2018 niedziela godzina 9:00

Grupa B 4 marca 2018 niedziela godzina 12:00

Grupa C 4 marca 2018 niedziela godzina 15:00

ORLIKI:

I turniej

Grupa A 17 lutego 2018 sobota godzina 9:00

Grupa B 3 marca 2018 sobota godzina 12:00

Grupa C 3 marca 2018 sobota godzina 14:30

II turniej

Grupa A 10 marca 2018 sobota godzina 9:00

Grupa B 10 marca 2018 sobota godzina 12:00

Grupa C 10 marca 2018 sobota godzina 15:00

Sponsorzy:

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?